Aktuality

30. červen 2016

4 haly logistického parku v Senci certifikovány

Skladovací haly Logistického parku v Senci na Slovensku spol ... číst více

14. červen 2016

Budova M projektu Classic 7 Business Park certifikována

Třetí etapa projektu Classic 7 Business park dokončena& ... číst více

Představení Arcadis, divize Buildings

ARCADIS CZ a.s. je dynamická, multiprofesní firma založená v roce 2007. Je součástí skupiny Arcadis, jedné z nejvýznamnějších, celosvětově působících inženýrských firem, která je jejím majoritním vlastníkem. Předmětem podnikání společnosti ARCADIS CZ je konzultační, supervizní a inženýrská činnost, projektování a řízení stavebních projektů v oblastech inženýrských, průmyslových a občanských staveb, životního prostředí, energetiky, těžby surovin a vodního i odpadového hospodářství.

Ke dni 30. 6. 2013 byla zápisem do Obchodního rejstříku dokončena fúze společnosti EC HARRIS s.r.o. a vznikla od 1.7.2013 nástupnická společnost ARCADIS CZ a.s., divize Buildings (dříve EC Harris). Veškeré smlouvy a závazky přecházejí na nástupnickou organizaci a z hlediska našich činností a dosavadních vztahů tímto nedochází k žádné změně.

Prostřednictvím regionálních pracovišť v Brně, Ostravě, Pardubicích, Českých Budějovicích a Ústí nad Labem působí ARCADIS CZ po celé České republice. Organizační složky Slovensko se sídlem v Bratislavě a také zde úzce spolupracuje se svou dceřinou společností GEOFOS, s.r.o. se sídlem v Žilině. Tato pracoviště nabízejí klientům operativní služby v celém spektru nabídky

ARCADIS je přední mezinárodní celosvětově působící skupinou, která poskytuje služby v oblastech infrastruktury, vodního hospodářství, životního prostředí a průmyslových i občanských staveb. V současné době jsme tak jednou z 10-ti nejvýznamnějších světových konzultačních společností s více jak 19 000 zaměstnanci v 70-ti zemích světa. V rámci skupiny ARCADIS působíme jako samostatně operující společnost (tzv. Op Co). Politika řízení společnosti ARCADIS CZ vychází z globální strategie společnosti Arcadis, podporuje dlouhodobé zvyšování výkonnosti, dosahování cílů, upevňování pozice na trhu, neustálé zlepšování a plnění všech právních a jiných požadavků.

Divize Buildings zaměstnává místní i zahraniční specialisty. Vzhledem k jejich rozdílnému zaměření můžeme klientovi nabídnout tým, který přesně vyhoví jeho požadavkům. Naše kancelář poskytuje služby v oblastech projektového řízení, cenového řízení, dozory stavby, technické dozory, služby v oblasti TZB, řízení rizik a value management, certifikace BREEAM a LEED, certifikace energetické náročnosti budovy, koordinátora BOZP a technické audity.

ARCADIS je držitelem certifikátů: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

ARCADIS CZ a.s., Division Buildings na mezinárodní konferenci MIPIM v Cannes (Francie) velmi prestižní cenu RealGreen Service Provider roku 2016 v regionu střední a východní Evropy a navazuje tak na vítězství v téže kategorii v roce 2015. Toto ocenění je výsledkem skvělé spolupráce napříč členy Evropského „Zeleného“ týmu ARCADIS regionu CEE i napříč celou Evropou.

Certifikát 3