Aktuality

15. březen 2016

Cena RealGreen Service Provider roku 2016

Cena RealGreen Service Provider roku 2016

Dne 1 ... číst více

26. únor 2016

Historicky prvními BREEAM Associate jsou členové Zeleného týmu Praha společnosti ARCADIS

Historicky prvními BREEAM Associate jsou členové Zeleného týmu Praha společnosti ARCADIS

Konzu ... číst více

05. leden 2016

Aviatica získala certifikát LEED Gold

Kancelářská budova číst více

Představení Arcadis, divize Buildings

ARCADIS CZ a.s. je dynamická, multiprofesní firma založená v roce 2007. Je součástí skupiny Arcadis, jedné z nejvýznamnějších, celosvětově působících inženýrských firem, která je jejím majoritním vlastníkem. Předmětem podnikání společnosti ARCADIS CZ je konzultační, supervizní a inženýrská činnost, projektování a řízení stavebních projektů v oblastech inženýrských, průmyslových a občanských staveb, životního prostředí, energetiky, těžby surovin a vodního i odpadového hospodářství.

Ke dni 30. 6. 2013 byla zápisem do Obchodního rejstříku dokončena fúze společnosti EC HARRIS s.r.o. a vznikla od 1.7.2013 nástupnická společnost ARCADIS CZ a.s., divize Buildings (dříve EC Harris). Veškeré smlouvy a závazky přecházejí na nástupnickou organizaci a z hlediska našich činností a dosavadních vztahů tímto nedochází k žádné změně.

Prostřednictvím regionálních pracovišť v Brně, Ostravě, Pardubicích, Českých Budějovicích a Ústí nad Labem působí ARCADIS CZ po celé České republice. Organizační složky Slovensko se sídlem v Bratislavě a také zde úzce spolupracuje se svou dceřinou společností GEOFOS, s.r.o. se sídlem v Žilině. Tato pracoviště nabízejí klientům operativní služby v celém spektru nabídky

ARCADIS je přední mezinárodní celosvětově působící skupinou, která poskytuje služby v oblastech infrastruktury, vodního hospodářství, životního prostředí a průmyslových i občanských staveb. V současné době jsme tak jednou z 10-ti nejvýznamnějších světových konzultačních společností s více jak 19 000 zaměstnanci v 70-ti zemích světa. V rámci skupiny ARCADIS působíme jako samostatně operující společnost (tzv. Op Co). Politika řízení společnosti ARCADIS CZ vychází z globální strategie společnosti Arcadis, podporuje dlouhodobé zvyšování výkonnosti, dosahování cílů, upevňování pozice na trhu, neustálé zlepšování a plnění všech právních a jiných požadavků.

Divize Buildings zaměstnává místní i zahraniční specialisty. Vzhledem k jejich rozdílnému zaměření můžeme klientovi nabídnout tým, který přesně vyhoví jeho požadavkům. Naše kancelář poskytuje služby v oblastech projektového řízení, cenového řízení, dozory stavby, technické dozory, služby v oblasti TZB, řízení rizik a value management, certifikace BREEAM a LEED, certifikace energetické náročnosti budovy, koordinátora BOZP a technické audity.

ARCADIS je držitelem certifikátů: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

ARCADIS CZ a.s., Division Buildings na mezinárodní konferenci MIPIM v Cannes (Francie) velmi prestižní cenu RealGreen Service Provider roku 2016 v regionu střední a východní Evropy a navazuje tak na vítězství v téže kategorii v roce 2015. Toto ocenění je výsledkem skvělé spolupráce napříč členy Evropského „Zeleného“ týmu ARCADIS regionu CEE i napříč celou Evropou.

Certifikát 3